Určitě máte spoustu otázek, jak to funguje, kdo mi poskytne půjčku nebo proč je ten web tak jednoduchý.

Půjčky jsou dnes plné podvodných nabídek, placených služeb a poskytovatelů, od kterých nedostanete ani korunu. Proto jsme se rozhodli vytvořit tento web, na kterém Vám nabízíme možnost podat si žádost, kterou podle parametrů, které vyplníte a my Vám na základě toho sdělíme možnosti financování.

 

 

Naše zásady

 

Držíme se jedné zásady. Odeslání žádosti u nás není závazné, nevznikají Vám žádné náklady ani povinnosti. Bude Vás kontaktovat přímo poskytovatel nebo zprostředkovatel telefonicky. Nabídku si v klidu přečtete a je jen na Vás, zdali se Vám zalíbí. Pokud ji odmítnete, tím pro Vás celý proces končí. Abychom byli co nejrychlejší, zautomatizovali jsme celý proces přiřazení žádosti o půjčku danému investorovi a tak dochází k příjmu Vaší žádosti téměř okamžitě – proto půjčky ještě dnes.

Jsme registrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů, proto se nemusíte bát zneužití Vašich dat.
Proč musíte zadávat rodné číslo? Využít půjčku může v České republice pouze osoba starší 18 let. Proto vyžadujeme ověření plnoletosti. Věk navíc může být v některých případech rozhodujícím faktorem poskytovatele půjčky v hodnocení kreditu uživatele.  RČ je dnes bohužel jediným identifikátorem, který dokáže přesně určit osobu. My jsme tak schopni poslat Vaši žádost o půjčku jinému investorovi, než u kterého jste žádali minule a třeba to nevyšlo. Investor však Vaši nabídku obdrží anonymně, bude vědět pouze o jakou žádáte částku, z jakého jste okresu a jak Vás může kontaktovat.

Zaručujeme Vám, že za vyplnění žádosti navíc nezaplatíte ani formou SMS, ani drahým telefonem. Celá služba posouzení Vaší žádosti o půjčku od vhodného poskytovatele je tedy naprosto zdarma.

Kontaktní Formulář pro nezávaznou žádost o půjčku

Rodné číslo zadávejte bez lomítka.
Mám zájem o 5000
Oslovíme Vás s nezávaznou nabídkou na požadovanou částku kterou můžete kdykoliv změnit.

Reprezentativní příklad: výše spotřebitelského úvěru: 10 000 Kč, poplatek na náklady spojené s uzavřením smlouvy (odečítá se od poskytnutého úvěru, neplatí se předem): 2 000 Kč, doba splatnosti: 72 měsíců, výše měsíční splátky: 257 Kč/měs, úrok: 23% p.a., pevná sazba, RPSN: 38,64% p.a., celkem zaplaceno na úroku: 8 521 Kč, celková částka splatná spotřebitelem: 18 504 Kč, splátky vedou k okamžitému umořování jistiny, maximální výše RPSN: 39,81%, délka splátek: 12 – 72 měsíců.