Potřebujete peníze, ale nemáte příjem? Půjčka bez dokládání příjmu je určena všem žadatelům, kteří nemohou, nebo nechtějí dokládat své příjmy. Je určena i těm, kteří mají výšku příjmů nedostatečnou pro schválení například bankovní půjčky.

Půjčte si několik stovek až desítky tisíc

Jednou z variant je rychlá půjčka do výplaty, která je však omezena na částku několik tisíc korun. Doba splatnosti je také omezena až na 30 dní. Další kategorií jsou půjčky do 150 000 Kč.

Poskytují je zpravidla nebankovní společnosti. Pokud potřebujete vyšší částku, existuje varianta nebankovní americké hypotéky, která dokladování příjmu nevyžaduje. Nevýhodou je nutnost ručení nemovitostí. Výhodou je pak nízký úrok a dostupnost také bez registru.

Dostupná půjčky bez dokládání

Nejčastěji o půjčku žádají ženy na mateřské dovolené, studenti a důchodci. Půjčka bez dokládání příjmu je určena i nezaměstnaným žadatelům.

Půjčka nevyžaduje složité dokladování mzdy za posledních několik měsíců a je dostupná i zaměstnaným ve zkušební době. Pro nízké částky není nutné zajištění, pro vyšší částky budete potřebovat ručení nemovitostí nebo ručitelem. V bance tuto půjčku nehledejte, poskytují ji nebankovní společnosti.

Rodné číslo zadávejte bez lomítka.
Mám zájem o 5000
Oslovíme Vás s nezávaznou nabídkou na požadovanou částku kterou můžete kdykoliv změnit.