online žádost

Půjčky ještě dnes jsou novým produktem na trhu. Nabízíme Vám zpracování Vaši žádosti ještě dnes. Jsme první, kteří Vám narovinu říkáme, že Vám nezaručíme, že půjčku obdržíte, můžeme Vám ale slíbit že na tomto webu se řídíme následujícími pravidly:

  • Žádné placené hovory
  • Žádné předražené SMS
  • Nesbíráme zbytečně moc osobních údajů
  • Zpracování probíhá automaticky, tedy téměř okamžitě

Kontaktní Formulář

Rodné číslo zadávejte bez lomítka.
Mám zájem o 5000
Oslovíme Vás s nezávaznou nabídkou na požadovanou částku kterou můžete kdykoliv změnit.
Uživatel tímto uděluje ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) souhlas s tím, aby společnost CFIG E-commerce a.s. se sídlem Sladkovského 767, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice, IČ: 108 51 437, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové pod spisovou značkou B 3765 (dále jen „Správce“), zpracovávala jeho osobní údaje (jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo a rodné číslo) a poskytla je třetím stranám.

seznam třetích stran


Tyto osobní údaje je nutné zpracovat za účelem poskytování služeb uvedených viz

Seznam poskytovaných služeb

Přičemž tyto údaje budou uchovány a archivovány po dobu 5 let.
Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním dopisu na adresu sídla Správce nebo e-mailu na 

adresu.


Uživatel má dle Nařízení dále právo požadovat informaci, jaké osobní údaje jsou Správcem zpracovávány, a žádat si kopii těchto údajů, vyžádat si přístup k těmto údajům a nechat tyto údaje aktualizovat nebo opravit, popř. požadovat omezení zpracování, požadovat výmaz těchto údajů, dále právo na přenositelnost údajů, na podání stížnosti u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo právo obrátit se na soud. 

Odeslaním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Jak to funguje?

Určitě máte spoustu otázek, jak to funguje, kdo mi poskytne půjčku nebo proč je ten web tak jednoduchý.

Půjčky jsou dnes plné podvodných nabídek, placených služeb a poskytovatelů, od kterých nedostanete ani korunu. Proto jsme se rozhodli vytvořit tento web, na kterém Vám nabízíme možnost podat si žádost, kterou podle parametrů, které vyplníte, zašleme vhodnému poskytovateli nebo zprostředkovateli. Jednoduše řečeno. Pokud budete chtít půjčit 5 000 Kč, Vaše žádost bude odeslána poskytovateli malých půjček splatných v řádů týdnu. Naopak pokud máte zájem o hypotéku ve výši 2 000 000 Kč. Vaše žádost skončí s největší pravděpodobností u bankovního poskytovatele hypoték.

Naše zásady

Držíme se jedné zásady. Odeslání žádosti u nás není závazné, nevznikají Vám žádné náklady ani povinnosti. Bude Vás kontaktovat přímo poskytovatel nebo zprostředkovatel ať už formou SMS, emailu nebo telefonním hovorem. Nabídku si v klidu přečtete a je jen na Vás, zdali se Vám zalíbí. Pokud ji odmítnete, tím pro Vás celý proces končí. Abychom byli co nejrychlejší, zautomatizovali jsme celý proces přiřazení žádosti o půjčku danému investorovi a tak dochází k příjmu Vaší žádosti téměř okamžitě – proto půjčky ještě dnes.

Jsme registrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů, proto se nemusíte bát zneužití Vašich dat. Proč musíte zadávat rodné číslo? Využít půjčku může v České republice pouze osoba starší 18 let. Proto investoři vyžadují ověření plnoletosti. Věk navíc může být v některých případech rozhodujícím faktorem poskytovatele půjčky v hodnocení kreditu uživatele. RČ je dnes bohužel jediným identifikátorem, který dokáže přesně určit osobu. My jsme tak schopni poslat Vaši žádost o půjčku jinému investorovi, než u kterého jste žádali minule a třeba to ne vyšlo. Investor však Vaši nabídku obdrží anonymně, bude vědět pouze o jakou žádáte částku, z jakého jste okresu a jak Vás může kontaktovat.

Zaručujeme Vám, že za vyplnění žádosti navíc nezaplatíte ani formou SMS, ani drahým telefonem. Celá služba posouzení Vaší žádosti o půjčku od vhodného poskytovatele je tedy naprosto zdarma.