Počet lidí zaznamenaných v úvěrových registrech se výrazně zvětšuje kvůli předešlé neschopnosti splácet a tato skupina obyvatelstva se může setkávat s odmítáním při schvalování žádosti o půjčku. Společnosti pohodlně získávají informace o bonitě a platební disciplíně klienta. Do takového registru si Vás poznačí okamžitě po prvním problému se splácením a vyhlídky na získání půjčky do budoucna se zhoršují. Ani nejsmutnější důvod komplikací se netoleruje a v momentě se stáváte “černým dlužníkem.”

Nejhorší na celé situaci je, že nemůžete mávnout rukou a jít si půjčit někam jinam. Většina nebankovních institucí zvolila strategii odpovědného úvěrování a stejně jako banky nahlíží do registru, kde zkoumá klienta. Pokud tam nejste, máte vyhráno a půjčka po splnění podmínek projde. Pokud Vás najdou, ohodnotí Vás a se schválením půjčky to nebudete mít ani zdaleka jednoduché. Naštěstí, na trhu zůstalo několik poskytovatelů půjček bez registru a jejich služby zůstaly dostupné i těm problémovější zákazníkům.

Je nějaké řešení?

Nemůžeme vám slíbit, že požadovanou půjčku získáte. Co vám ovšem slíbit můžeme, že se pokusíme v maximální možné míře vyhovět vašim požadavků. Vyplňte si online žádost o půjčku a vyčkejte na kontaktování úvěrového specialisty.

Rodné číslo zadávejte bez lomítka.
Mám zájem o 5000
Oslovíme Vás s nezávaznou nabídkou na požadovanou částku kterou můžete kdykoliv změnit.